HNVRS program 2014

Vážení spoluobčané,
my kandidáti našeho hnutí HNVRS se na Vás obracíme v souvislosti s nadcházejícími volbami do zastupitelstva městské části Brno-Slatina ve dnech 10.-11. října tohoto roku. V minulosti jsme se vždy pravidelně zúčastňovali všech voleb do obecního zastupitelstva, do roku 2010 pod názvem „Sdružení nezávislých kandidátů za všestranný rozvoj Slatiny“ a od komunálních voleb v r. 2010 už jako „Hnutí nezávislých za všestranný rozvoj Slatiny“.

Chceme pokračovat v ještě kvalitnější práci pro všechny občany Slatiny tak, jak jsme ji započali v roce 1998, kdy jste zvolili 5 našich kandidátů do obecního zastupitelstva, při volbách v roce 2002 jsme Vaší zásluhou získali nejvyšší počet hlasů ze všech stran ve Slatině. Po komunálních volbách v roce 2006 jsme měli své 2 zástupce nejen v obecním zastupitelstvu ,ale i v sedmičlenné radě městské části Brno-Slatina a v minulých volbách v r. 2010 jsme s ještě lepším výsledkem (3 naši členové v obecním zastupitelstvu a 2 naši členové v radě městské části Brno-Slatina) pokračovali v úspěšné práci pro Slatinu.

Aktivní prací v zastupitelstvu a v radě naší městské části se tak dlouhodobě podílíme na správném a kvalitním fungování, čistotě, pořádku a zvelebování naší
městské části. Naši členové aktivně pracují ve všech komisích při RMČ a v obecním zastupitelstvu a mimo to se také staráme o smysluplné využití volného času našich dětí a mládeže ve sportovních oddílech SK Slatina, přinesli jsme pro Slatinu úspěšné Farmářské trhy ve Slatině, které organizujeme již druhým rokem, stáli jsme také u zrodu velmi úspěšného projektu Slatinské kulturní léto, naši členové se také podílejí na fungování divadla J.K. Tyla a dalších zájmových spolků.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS