SPORTOVNÍ KLUB SK SLATINA informuje

  • Napsal(a) 

SPORTOVNÍ KLUB SK SLATINA

Informuje :

SK Slatina – výbor jednoty

      Vítám všechny příznivce sportu na stránkách slatinských Aktualit. Jarní část fotbalových soutěží již začala a některé týmy mají za sebou už první mistrovské zápasy. V našem sportovním areálu vedle fotbalového hřiště jsme již zahájili první stavební práce na nové fotbalové klubovně s občerstvením. Tato nová klubovna bude našim fotbalistům k dispozici po letních prázdninách, hned v polovině srpna na první zápasy nové sezony a do té doby vedení SK Slatina zajistí náhradní občerstvení a sezení pod mobilní střechou pro návštěvníky fotbalových utkání. V našem areálu také úspěšně pokračují „Farmářské trhy“ , další budou v sobotu 12. dubna od 8 do 12 hodin. Všem návštěvníkům našeho sportovního areálu přejeme skvělou podívanou a napínavé sportovní zážitky !                                                                                                                                           za výbor SK SLATINA  : Ing.Klajsner Václav - předseda SK Slatina   

 

                                                                                        Oddíl kopané  

Muži „A + B“ : Naše A mužstvo již má za sebou první zápas sezony venku na hřišti zatím čtvrtého Kunštátu (do uzávěrky výsledk nebyl znám). Ještě několikinformací k zimní přípravě . A mužstvo se připravuje na začátek jarní sezóny tréninky 3x týdně a to venku ve Slatině, v tělocvičně a také na umělé trávě VUT Brno. Odehráli jsme již několik přípravných utkání:Muži A – Bystrc 0:3 (0:0). V prvním utkání jsme byli velmi vyrovnaným soupeřem divizní Bystrci. Ještě 20 minut před koncem byl stav 0:0, ale v závěru soupeř 3 x skóroval ze standartních situací. Náš výkon byl velmi kvalitní.Muži A – Zastávka 6:1 (4:1), naše branky Fous 4, Mudruněk, Válka. Soupeře z I.B třídy jsme jasně přehráli, výsledek mohl být i vyšší. Střelecky se prosadil Jakub Fous, naše staronová posila do útoku. Muži A – Bučovice 3:3 (3:2), naše branky Mikšíček 2, Chadzidis. Takév tomto utkání jsme podali dobrý výkon. Při nepřítomnosti našich brankářů chytal Jirka Nos.

Muži A – Kohoutovice 3:1 (2:1), naše branky Mikšíček, Mudruněk, Koš. Tento zápas byl slabší úrovně, ale zvládli jsme ho vítězně. Soupeř nás moc neprověřil.Muži A – Bořetice 1:5 (1:1), naše branka Gajda. Utkání se nám vůbec nepovedlo, zejména výkon ve druhém poločase byl nekvalitní. Omluvou není, že jsme měli mnoho hráčů zraněných.Zbývá nám sehrát poslední přípravný zápas se Svratkou a již začne jarní sezóna. V prvním jarním zápase doma se naše A mužstvo představí v derby s SK Šlapanicemi v sobotu 5.4. v 15,30 hodin a následuje zápas venku s FC Boskovice. Přijďte nás povzbudit a to nejenom v tomto utkání. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že uvidíte kvalitní fotbal. Do jarní části sezony držíme oběma týmům palce.

Dorost starší a Mladší dorost : Starší dorostenci budou mít v jarní části sezony co napravovat. Neboť jsou zatím na 13. místě tabulky se ziskem 5 bodů a skórem 18:48. Příležitost k tomu budou mít v dalším zápase jarní sezony v neděli 6.dubna venku s týmem MS Brno. Dorost mladší na tom není o nic lépe, po podzimzu byl na 11. místě se 13 body a s pasivním skórem 20:46 a v dalším jarním zápase hrajou kluci venku s MS Brno. Oba týmy čekají následující zápasy : Domácí utkání  Slatina - Ivančice v sobotu 12.04. , venku Rosice - Slatina v neděli 20.04. , doma Slatina - Mor.Krumlov v sobotu 26.04.,venku Slovan Brno - Slatina v neděli 04.05., doma Slatina - Chrlice v sobotu 10.05. , venku Svratka Brno - Slatina v neděli 18.05.  Oběma týmům přejeme lepší výsledky v jarní části soutěže.

Starší žáci  mají po podzimní části sezony také co napravovat, zatím figurují na 10.místě tabulky s 10 body a skórem 19:34. Napravit to mohou hned v zahajovacím zápase jarní části soutěže doma v sobotu 5. dubna od 9.30 hod s týmem MS Brno . Následující zápasy jsou : Rosice – Slatina, neděle 13.04. 09.00 hod, doma Slatina Ivančice v sobotu 19.04. od 09.30 hod, venku Tuřany - Slatina v sobotu 26.04. od 09.00 hod., doma Slatina - Rajhrad v sobotu 03.05. od 09.30 hod., venku Novosedly - Slatina v neděli 11.05. od 09.00 hod. Klukům i realizačnímu týmu držíme v jarní části soutěže palce !

Mladší žáci jsou průběžně, po podzimu, na 8.místě tabulky s 10 body a skórem 28:67. Vylepšit si postavení v tabulce mohou hned v zahajovacím zápase jarní části soutěže doma v sobotu 5. dubna od 11.15 hod s týmem MS Brno . Následující zápasy jsou : Rosice – Slatina, neděle 13.04. , doma Slatina Ivančice v sobotu 19.04., venku Tuřany - Slatina v sobotu 26.04., doma Slatina - Rajhrad v sobotu 03.05., venku Novosedly - Slatina v neděli 11.05.. Klukům i realizačnímu týmu přejeme jen samé dobré výsledky a radost ze hry !

Mladší přípravka : Po poctivé zimní přípravě nastoupí naši nejmenší v pátek 18.dubna ke svému prvnímu zápasu jarní sezony a to doma proti týmu Tuřan od 16.00 hod. našim nejmenším do dalších bojů držíme palce a v soutěži přejeme jen samé skvělé výsledky !

Starší přípravka :  Starší přípravka ukončila zimní halovou ligu umístěním na 7. místě z 18ti týmů, což je opravdu úspěch! Kluci bojovali ze všech sil, soupeři byli nekompromisní. Ve finálový den nám vyšla vstříc i mladší přípravka, zapůjčením brankáře Lukáše Šikuty, kterému tímto děkujeme a přejeme další brankářské úspěchy. Kluci si přinesli z turnaje cenné zkušenosti a diplomy a Martin Vendolský, zvolený jako nejlepší hráč týmu i zájezd na utkání na stadionu v Mnichově. Ovšem bez skvělé obrany a asistencí, by nebylo takového úspěchu. Fotbal je týmová hra, což všichni víme. Pochvalu a poděkování za stálou reprezentaci si samozřejmě zaslouží skvělá dvojice v obraně Filip Janák a David Ondrášek, v útoku Tomáš Valenta s Martinem Vendolským, Danielem Vu, Lukášem Pavlíkem, Marcelem Hockem, Štěpánem Bečvou a jinými. Dík patří i současným trenérů a rodičům, kteří se svým malým fotbalistům věnují a fandí.

Nově, si tým mladších žáků přebírá jeden z našich trenérů - Lukáš Zrzavý, což starší přípravku mrzí, ale na druhé straně je to kladná změna, v týmu ročníků 2002 a 2001. Společně jsme si zatrénovali 8.3. tři hodiny v nafukovací hale v Juliánově, což bylo ku prospěchu všem trénovaným i trénujícím. Nyní se již připravujeme na venkovní zápasy a těšíme se na hřiště s přírodní trávou. Našim klukům držíme palce dál !

Starší páni jsou po podzimní části soutěže „Ligy starších pánů v Brně“ průběžně na 9. místě tabulky s 11 body a skórem 33:32 a v pondělí 31.3. sehráli doma první jarní zápas s týmem Sparta Brno. Do dalších bojů jim přejeme co nejvíce dobrých výsledků !

Oddíl cvičení ČASPV  

     Pokračuje v pravidelném cvičení v tělocvičně ZŠ Jihomoravské náměstí 2 - hodiny pro ženy probíhají vždy vždy v pondělí 19.00 - 20.00 lekcí.  Mladší žákyně - pro holky ve věku 5 až 10 let - každé pondělí 18.00 - 19.00. Je možné připojit se kdykoliv v průběhu roku.

                                                Kontaktní osoba : Majka Konečná tel.:723913640,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                                                    

Oddíl stolního tenisu  

     Skvělého úspěchu dosáhlo naše „D“ družstvo dospělých, hrající krajskou soutěž  KS  II.  sk. B  a v předstihu si před posledním dvoukolem zajistilo postup do Krajské soutěže I. SK Slatina D má po 20 kolech skóre 200:41 a 80 bodů už nemůže být předstiženo. Gratulujeme !

Pravidelné tréninky na novou sezonu  pokračují pro naše žáky každé úterý v 15,30 hod.Trénink vede pan Jeřábek, tel. 604 634 867604 634 867 - trenér mládeže.                           Kontaktní osoba : Petr Čampa, tel: 606711291

SK Slatina oddíl tenisu

     Na našich tenisových kurtech probíhají přípravné práce na novou „antukovou“ sezonu, demontuje se nafukovací hala a dojde ke každoroční jarní renovaci antukových kurtů a přípravě na novou sezonu.       Kontaktní osoba : Správce pan Nešpůrek, tel.:724119185 a tajemník oddílu panMiklík, tel.: 606 723123606 723123.

 

SK Slatina oddíl kulturistiky

      Zveme všechny, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví nebo si jen protáhnout své tělo a nabrat fyzičku do přízemí naší hlavní budovy. Přijít můžete od pondělí do pátku od 17.00 do 20.00 hod. a v neděli od 18.00 do 20 hod. Mimo tuto dobu po telefonické domluvě.                     Kontaktní osoba: Radim Pernica, tel.: 607504463.

 SK Slatina klub slatinských lyžníků

      Oprášili jsme silniční běžeckou obuv a vyrazili jsme do terénu a ukrajovatprvní jarní kilometry v přípravě na novou sezonu, ve ketré nás čeká několik zajímavých závodů, ať už je to Marathon de Paris (6. dubna v Paříži), Sportisimo 1/2Maraton Praha (5. dubna v Praze), Mattoni 1/2Maraton Olomouc (21. června v Olomouci), Běchovice-Praha (28. září v Praze) nebo 5. Ročník závodu : Vokolo Príglu (11. října na brněnské přehradě). Kdo má zájem nejen o běžecké lyžování, ale také o běhání vůbec přijďte mezi nás !                                                                                                Kontaktovat můžete V.Klajsnera tel : 602436072.

 

HLEDÁME zájemce o jakoukoliv pomoc u mládežnických mužstev – chceme zkvalitnit naši práci s mládeží a každého zájemce rádi přivítáme. VOLEJTE na mobil 602 550 723602 550 723 !!!

Sledujte naše web.stránky : www.skslatina.net , www.hnvrs.cz

SPORT ANO , DROGY NE