Hnutí Nezávislých za Všestranný Rozvoj Slatiny - volby 2018

Vážení členové a příznivci našeho hnutí,
obracím se na Vás v souvislosti s nadcházejícími volbami do zastupitelstva městské části Brno-Slatina, které se konají 5. a 6. října t.r..

Jako každé obecní volby jsme my, členové a vedení našeho Sportovního klubu Slatina sestavili z řad našich členů a příznivců kandidátku pro další komunální volby, které nás čekají letos v říjnu. Já si velice vážím toho, že jste ochotni s námi do toho jít a svou účastí ve volbách přispějete k rozvoji a prosperitě naší městské části. Naše hnutí HNVRS, hnutí nezávislých kandidátů se účastníme pravidelně všech komunálních voleb, letos již šestých do obecního zastupitelstva v naší městské části Brno-Slatina.


Proč se tedy voleb účastníme? Odpověď je taková, že nám není lhostejné, jak vypadá, funguje a rozrůstá se Slatina a jak se nám tu žije. Někteří nás na první pohled spojují pouze se sportem, ale jak jste se mohli přesvědčit v minulých volebních obdobích, tak tomu tak rozhodně není. Zvolení zástupci našeho hnutí HNVRS pracovali dobře nejen v zastupitelstvu, ale také v radě naší městské části i ve všech komisích, které se sportem vůbec nesouvisejí a vždy na ně bylo spolehnutí a odvedli dobrou práci.


Co je naším cílem a jak se chceme o Slatinu nadále starat bude především v našem volebním programu, který společně s vámi budeme v příštích týdnech sestavovat a aktualizovat, než jej dostanou naši spoluobčané do poštovních schránek. Chceme moderně a smysluplně se rozvíjející městskou část, klademe důraz na rostoucí kvalitu života, efektivní správu Slatiny a atraktivitu života stávajících obyvatel i příštích generací.


V minulosti jsme se účastnili komunálních voleb pod názvem „Sdružení nezávislých kandidátů za všestranný rozvoj Slatiny“ a od voleb v r. 2010 už jako „Hnutí nezávislých za všestranný rozvoj Slatiny“ a chceme pokračovat v ještě kvalitnější práci pro všechny občany Slatiny tak, jak jsme ji započali v roce 1998, kdy bylo zvoleno 5 našich kandidátů do obecního zastupitelstva, při volbách v roce 2002 jsme Vaší zásluhou získali nejvyšší počet hlasů ze všech ve Slatině. Po komunálních volbách v roce 2006 jsme měli své 2 zástupce nejen v obecním zastupitelstvu, ale i v sedmičlenné radě městské části Brno-Slatina, ve volbách v r. 2010 jsme uspěli s ještě lepším výsledkem, kdy jsme měli 3 členy v obecním zastupitelstvu a 2 členy v radě městské části Brno-Slatina a v posledních volbách v r. 2014 jsme rovněž byli úspěšní a měli 2 členy v zastupitelstvu i radě naší městské části a mohli jsme tak nepřetržitě pokračovat v úspěšné práci pro Slatinu.


Aktivní prací v zastupitelstvu a v radě naší městské části se tak dlouhodobě podílíme na správném fungování, čistotě, pořádku a zvelebování Slatiny, opravy a regenerace bytových domů, zateplení škol, opravy komunikací a výstavba nových parkovišť, naši členové aktivně pracují ve všech komisích při RMČ a ZMČ a mimo to se také staráme celoročně o smysluplné naplnění volného času našich dětí a mládeže ve sportovních oddílech Sportovního klubu Slatina. Možná to někteří nevíte, ale byli jsme to my, kdo přivedl do Slatiny úspěšné Farmářské trhy ve Slatině, které jsme 3 roky sami provozovali a po té jsme jejich organizaci předali slatinské radnici, také to byl náš nápad pořádat pravidelné koncerty na slatinském náměstí a stáli jsme u zrodu velmi úspěšného projektu Slatinské kulturní léto, naši členové se také podílejí na fungování divadla J.K. Tyla a někdy slyšíme, že jsme radní pro sport a kulturu, což je, kromě pravidelné práce v radě městské části pro Slatinu, naše velmi dobrá vizitka.


Tímto dopisem jsem vám chtěl podat ucelené informace o fungování našeho hnutí, aby jste měli pádné argumenty, když se vás někdo bude ptát na to, co vlastně pro Slatinu děláme. Již třetí volební období úspěšně spolupracujeme v radě MČ Slatina s našimi partnery z ČSSD a KDU ČSL , se kterými tvoříme úspěšnou koalici a tato dlouhodobá spolupráce je na dobře fungující Slatině vidět.


Rádi bychom s podporou vaší i dalších občanů se ještě více zapojili do práce pro rozvoj Slatiny. Kromě toho myslíme také na využití volného času našich dětí a mládeže a chceme zlepšit podmínky pro zajištění provozu našeho sportovního areálu a věříme, že spoluprací s vedením radnice ve Slatině, se nám to bude ještě lépe dařit.
Před samotnými volbami se několikrát sejdeme v rámci předvolebních akcí, které uděláme v areálu našeho klubu a také na slatinském náměstí a spoléhám na vaši účast. Budu rád za vaše dobré nápady a připomínky a těším se na setkání s vámi.


Za vedení HNVRS jeho předseda : Klajsner VáclavJe Váš každodenní život, životní podmínky, představy v souladu s hodnotami, které zastáváte? Nechcete jen pasivně přihlížet dění kolem sebe, ale být jeho aktivním hýbatelem?

Pro více informací o členství nás kontaktujte

POZVÁNKA NA ZÁBAVNÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

ZÁBAVNÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

pro děti, rodiče a veřejnost na fotbalovém hřišti SK SLATINA pátek 3. října od 17.00 – 20.00 hod
občerstvení zajištěno – dobroty z udírny – zábava a hry pro děti – skákací hrad odměny pro děti a utkání fotbalových přípravek SK Slatina

pořádá HNVRS Hnutí Nezávislých za Všestranný Rozvoj Slatiny