Žádost o podporu

Vážení spoluobčané, naši příznivci a členové,

obracíme se na Vás v souvislosti s nadcházejícími letošními podzimními volbami do zastupitelstva městské části Brno-Slatina.

Většina z Vás jistě ví, že sportovní klub ve Slatině, ať se v minulosti jmenoval Sokol, Spartak Sigma či nynější SK Slatina, patřil vždy k nejvýznamnějším a početně nejsilnějším organizacím ve Slatině a jeho členové a příznivci měli vždy co říct k organizaci a dění ve všech oblastech společenského života našich občanů ve Slatině.

V minulosti jsme se vždy zúčastňovali voleb do obecního zastupitelstva jako „Sdružení nezávislých kandidátů za všestranný rozvoj Slatiny“ a od komunálních voleb v r. 2010 už jako „Hnutí nezávislých za všestranný rozvoj Slatiny“ a chceme pokračovat v ještě kvalitnější práci pro všechny občany Slatiny tak, jak jsme ji započali v roce 1998, kdy jste zvolili 5 našich kandidátů do obecního zastupitelstva, při volbách v roce 2002 jsme Vaší zásluhou získali nejvyšší počet hlasů ze všech ve Slatině.

Po komunálních volbách v roce 2006 jsme měli své 2 zástupce nejen v obecním zastupitelstvu ,ale i v sedmičlenné radě městské části Brno-Slatina a v minulých volbách v r. 2010 jsme jsme s ještě lepším výsledkem (3 členové v obecním zastupitelstvu a 2 naši členové v radě městské části Brno-Slatina) pokračovali v úspěšné práci pro Slatinu.

Aktivní prací v zastupitelstvu a v radě naší městské části se tak dlouhodobě podílíme na správném fungování, čistotě, pořádku a zvelebování Slatiny, naši členové aktivně pracují ve všech komisích při RMČ a ZMČ a mimo to se také staráme o smysluplné naplnění volného času našich dětí a mládeže ve sportovních oddílech SK Slatina, přinesli jsme pro Slatinu úspěšné Farmářské trhy ve Slatině, které organizujeme již druhým rokem, stáli jsme také u zrodu velmi úspěšného projektu Slatinské kulturní léto, naši členové se také podílejí na fungování divadla J.K. Tyla .

Někteří nás spojují pouze se sportem, ale během minulých let jste se mohli přesvědčit , že tomu tak není, a že naši zvolení zástupci pracovali v radě městské části i v mnoha komisích, které se sportem zcela nesouvisejí. Co je naším cílem se dozvíte z našeho volebního programu, který dostanete před podzimními komunálními volbami do Vašich poštovních schránek. Chceme čistou, upravenou a moderně se rozvíjející městskou část, klademe důraz na kvalitní společenský život mladé generace, dospělých ale i našich nejstarších spoluobčanů ve Slatině a na rozvoj aktivit a sportovního vyžití mládeže i rekreačních sportovců z řad dospělých.

Předem Vám děkujeme za vaši podporu v nadcházejících komunálních volbách a věříme, že budete volit naše kandidáty „Hnutí nezávislých za všestranný rozvoj Slatiny" do zastupitelstva městské části Brno-Slatina .Je Váš každodenní život, životní podmínky, představy v souladu s hodnotami, které zastáváte? Nechcete jen pasivně přihlížet dění kolem sebe, ale být jeho aktivním hýbatelem?

Pro více informací o členství nás kontaktujte

POZVÁNKA NA ZÁBAVNÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

ZÁBAVNÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

pro děti, rodiče a veřejnost na fotbalovém hřišti SK SLATINA pátek 3. října od 17.00 – 20.00 hod
občerstvení zajištěno – dobroty z udírny – zábava a hry pro děti – skákací hrad odměny pro děti a utkání fotbalových přípravek SK Slatina

pořádá HNVRS Hnutí Nezávislých za Všestranný Rozvoj Slatiny